Najbohatší muž planéty?

blue

Je možné, že najbohatší muž planéty nepochádza z USA, ale z Ruska.

Celý príspevok 21.03.2018

Asi 1000 investorov kontroluje polovicu trhu s Bitcoinom

blue

Podľa Bloombergs asi 1000 tzv. "veľrýb" kontroluje asi 40% Bitcoinov v obehu, čo im dáva neohrozenú výhodu na celkovom trhu s kryptomenou. Takže bez problémov po dohode časť z týchto 1000 akože "investorov" može manipulovať s trhom/cenou.

Celý príspevok 11.12.2017

€500 bankovky v toalete UBS

blue

Desaťtisíce EUR v 500 EUR bankovkách sa niekto pokúša splachovať v ženevskej pobôčke banky UBS. Prvé náznaky vedú k španielskej žene, ktorá si svoj lup pred rokmi uložila v banke.

Celý príspevok 19.09.2017

Ako CIA urobila Google

blue

Google bol len jeden z množstva prvých start-ups-ov, ktoré si spravodajská služba vybrala na kontrolu nad informáciámi. Nakoniec to vyhral a bol podporovaný a financovaný spravodajskou službou.

Celý príspevok 30.08.2017

Trhy sú hrou počítačov

blue

60% obchodovaných akcií sú jednoducho hrou počítačov, kde jeden sa snaží vyvolaním nakupnej príležitosti oklamať druhého. Trhy takto stratili rozumné miesto pre investovanie peňazí. Sú niečo ako hrací automat, kde vložíte mincu a snáď to vyjde.

Celý príspevok 03.08.2017

Čaká nás najhorší krach trhov

blue

Legendárny investor Jim Rogers uviedol, že koncom tohto roka alebo v budúcom roku nás čaká (resp. sa začne) najväčší krach trhov počas nášho života.

Celý príspevok 12.06.2017

Bilderberg agenda o Trumpovej administratíve

blue

Zasadnutie Bilderberg Groups, ktoré sa koná vo Westfields Marriot Hotel (Chantilly VA, USA 1-4 June) bude o progrese Trumpovej administratívy.

Celý príspevok 02.06.2017

Rothschildovská banka vo vyšetrovaní

blue

Po tom, čo brititskí penzisti stratili peniaze cez Rothschild Financial Services Group sa banka dostala do krimi vyšetrovania. Rothschildovská ríša o.i. aj napomáhala presúvať financie z daňových rajov do USA.

Celý príspevok 02.05.2017

<< Prvá < Predchádzajúca [1 / 50] Ďalšia > Posledná >>

"The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." Benjamin Disraeli, former British Prime Minister

"“World events do not occur by accident. They are made to happen...most of them are staged and managed by those who hold the purse strings." Denis Healey, former British Defence Minister."

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world". Henry Kissinger