USA financovali lab vo Wuhane

blue

USA roky financovali nebezpečné experimenty so zviertami vo Wuhan Inštitúte, kde sa predpokladá vznik vírusu Covid-19. Celkovo mal Inštitút z USA obdržať $3,7 milióna.

Celý príspevok 19.04.2020

Vznikol Covid-19 v laboratóriách vo Wuhane?

blue

V mnohých zdrojoch vzrastá presvedčenie, že Covid-19 vznikol v laboratóriách v čínskom Wuhane, ale nie ako biologická zbraň, ale ako úsilie Číny dokázať, že je schopná súperiť s USA aj v oblasti identifikácie a boja proti vírusom.

Celý príspevok 16.04.2020

Boj tajných služieb o zdravotnícky materiál?

blue

Podľa niektorých zdrojov rôzne tajné služby a agenti bojujú za zdravotnícky materiál ako strategické produkty pre národnú bezpečnosť svojej krajiny. Médiá neinformujú (pokiaľ majú nejaké zdroje/info) o operáciách tajných služieb krajín ako USA, GER, ITA, ISR, GRC zameraných na získanie ochranných másk.

Celý príspevok 06.04.2020

Vyskytuje sa COVID - 19 v prirodzenej forme?

blue

Článok uvádzame bez akéhokoľvek kontextu. Je to hoax?... vedci to neskôr objasnia.

Celý príspevok 15.03.2020

Cena zlata náhle stlačená

goldglobe

Cena zlata včera prudko rástla až do okamihu, keď nastal do nej zásah v podobe 3 miliardového odpredaja. Niekto dostal príkaz spomaliť náhly rast...

Celý príspevok 25.02.2020

Zlato ako ochrana proti sprostosti politikov

goldglobe

Manipuláciu ceny zlata v minulosti jednoducho považovali za nepodloženú konšpiráciu. Realita avšak ukazuje, že konšpiračná teória sa stáva konšpiračným faktom. Nízka cena zlata je výhodná pre bankársku elitu. Avšak investori si začínajú uvedomovať, že zlato je určitou ochranou proti sprostosti politikov, mnohých ako pudlíkov elity. Otázne je, kto nakoniec zvíťazí...

Celý príspevok 06.02.2020

Elita sa obáva individuálnej inteligencie

blue

Vládnuca trieda si plne uvedomuje, že jediná cesta ako kontrolovať ľudí a tým aj celý svet je potlačenie individuálnej inteligencie/dokonalosti tým, že vytvárajú spoločnosť, ktorá odmieta premýšľať.

Celý príspevok 21.11.2019

Špehujú nás chytré TV?

blue

Podľa štúdie Northeastern University and Imperial College väčšina modelov chytrých TV (vrátane LG a Samsung) uvoľňujú citlivé informácie inzerentom.

Celý príspevok 19.09.2019

"The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." Benjamin Disraeli, former British Prime Minister

"“World events do not occur by accident. They are made to happen...most of them are staged and managed by those who hold the purse strings." Denis Healey, former British Defence Minister."

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world". Henry Kissinger