Stláčanie ceny zlata

goldglobe

Stláčanie ceny zlata nieje žiadnou konšpiráciou, ale skutočný fenomén s reálnymi hráčmi. Takto to vysvetľuje Frank Holmes.

Celý príspevok 21.05.2019

Je cesta k nacistickému zlatu odhalená?

goldglobe

Denník dôstojníka SS Egona Ollenhauera môže ukázať cestu k jednástim skrýšam v Poľsku, kde sú ukryté poklady ulúpené nacistami počas WWII. Podľa denníka je v jednej lokácii ukrytých 28 ton zlata.

Celý príspevok 10.03.2019

Veda za medicínskou marihuanou

blue

V rôznych kombináciách kanabinoidy poskytujú úľavu pri mnohých ochoreniach. Zaujímavá infografika.

Celý príspevok 22.02.2019

Hackeri hrozia zverejniť dokumenty týkajúce sa 9/11 útoku

blue

Skupina pod menom Dark Overlod tvrdí, že sa dostala takmer k 18tis. dokumentom týkajúcich sa útoku 9/11. Dokumenty pochádzajú z jednej najväčšej poisťovacej spoločnosti na planéte Hiscox Syndicates Ltd a Lloyds of London. Doumenty by mali dať odpovede na mnoho konšpirácií ohľadne 9/11. Koľko BTC poždajú za nezverejnenie sa nevie.

Celý príspevok 02.01.2019

Od ekonomickej krízy k vojne

blue

Ľudia by sa nemali obávať ani tak samotnej ekonomickej krízy, ale tomu, čo by mohlo následovať po nej.

Celý príspevok 09.11.2018

Médiá varujú pred recesiou

blue

Médiá varujú pred recesiou do konca roku 2020, ktorá má byť horšia ako Veľká depresia (1929-1939).

Celý príspevok 12.10.2018

Budú vojaci kontrolovať zbrane svojou mysľou?

blue

Pentagon oznámil, že pracuje na vývoji technológie, ktorá bude na kontrolu zariadení bude využívať neurálne (nervové) prepojenia medzi človekom a zariadením.

Celý príspevok 30.09.2018

Bohatí Američania investujú na Novom Zélande

blue

Už sedem bohatých Američaniov zo Sillicon Valley kúpilo veľké bunkre na prežitie a umiestnili ich na svojich pozemkoch na Novom Zélande. Krajina nie je nepriateľom nikoho a preto sa tam boháči chystajú k úkrytu pred prípadnými budúcimi nepokojmi.

Celý príspevok 07.09.2018

"The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." Benjamin Disraeli, former British Prime Minister

"“World events do not occur by accident. They are made to happen...most of them are staged and managed by those who hold the purse strings." Denis Healey, former British Defence Minister."

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world". Henry Kissinger