Ako CIA urobila Google

blue

Google bol len jeden z množstva prvých start-ups-ov, ktoré si spravodajská služba vybrala na kontrolu nad informáciámi. Nakoniec to vyhral a bol podporovaný a financovaný spravodajskou službou.

Celý príspevok 30.08.2017

Trhy sú hrou počítačov

blue

60% obchodovaných akcií sú jednoducho hrou počítačov, kde jeden sa snaží vyvolaním nakupnej príležitosti oklamať druhého. Trhy takto stratili rozumné miesto pre investovanie peňazí. Sú niečo ako hrací automat, kde vložíte mincu a snáď to vyjde.

Celý príspevok 03.08.2017

Čaká nás najhorší krach trhov

blue

Legendárny investor Jim Rogers uviedol, že koncom tohto roka alebo v budúcom roku nás čaká (resp. sa začne) najväčší krach trhov počas nášho života.

Celý príspevok 12.06.2017

Bilderberg agenda o Trumpovej administratíve

blue

Zasadnutie Bilderberg Groups, ktoré sa koná vo Westfields Marriot Hotel (Chantilly VA, USA 1-4 June) bude o progrese Trumpovej administratívy.

Celý príspevok 02.06.2017

Rothschildovská banka vo vyšetrovaní

blue

Po tom, čo brititskí penzisti stratili peniaze cez Rothschild Financial Services Group sa banka dostala do krimi vyšetrovania. Rothschildovská ríša o.i. aj napomáhala presúvať financie z daňových rajov do USA.

Celý príspevok 02.05.2017

EÚ politická a finančná elita si zachraňuje banky

blue

V novej správe Transnational Institute think-tank odhalil, že štáty EÚ v rokoch 2008-2015 vynaložili na záchranu bánk €747 miliárd. Nemecký ekonóm Marc Friedric uviedol, že EÚ politická a finančná elita si zachraňujú banky nakoľko ich existencia je na nich závislá.

Celý príspevok 07.03.2017

Švédsko prijalo 162 tis. utečencov; len 500 z nich pracuje

blue

Podľa určitých zdrojov prijalo Švédsko v r. 2015 asi 162 tisíc utečencov. Hoc majorita z nich je spôsobilá a kvalifikovaná získať pracovné povolenie, asi len 1/3 z nich to takto urobila (asi 55 tisíc). Z tých 55K len 494 si našla prácu t.j. jeden zo sto. Avšak sociálny systém krajiny zaťažujú všetci.

Celý príspevok 21.02.2017

Švédska jar?

blue

Policajný veterán zverejnil na Facebooku zarážajúce info o situácii v krajine a varoval, že penzisti sú na kolenách, školy v chaose, zdravotná starostlivosť poriadne naštrbená, polícia kompletne rozbitá - všetko ako dôvod rastúcej kriminality migrantov. Po zverejnení svojho názoru začal byť vyšetrovaný pre rasistickú agitáciu.

Celý príspevok 09.02.2017

"The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." Benjamin Disraeli, former British Prime Minister

"“World events do not occur by accident. They are made to happen...most of them are staged and managed by those who hold the purse strings." Denis Healey, former British Defence Minister."

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world". Henry Kissinger