Hackeri hrozia zverejniť dokumenty týkajúce sa 9/11 útoku

blue

Skupina pod menom Dark Overlod tvrdí, že sa dostala takmer k 18tis. dokumentom týkajúcich sa útoku 9/11. Dokumenty pochádzajú z jednej najväčšej poisťovacej spoločnosti na planéte Hiscox Syndicates Ltd a Lloyds of London. Doumenty by mali dať odpovede na mnoho konšpirácií ohľadne 9/11. Koľko BTC poždajú za nezverejnenie sa nevie.

Celý príspevok 02.01.2019

Od ekonomickej krízy k vojne

blue

Ľudia by sa nemali obávať ani tak samotnej ekonomickej krízy, ale tomu, čo by mohlo následovať po nej.

Celý príspevok 09.11.2018

Médiá varujú pred recesiou

blue

Médiá varujú pred recesiou do konca roku 2020, ktorá má byť horšia ako Veľká depresia (1929-1939).

Celý príspevok 12.10.2018

Budú vojaci kontrolovať zbrane svojou mysľou?

blue

Pentagon oznámil, že pracuje na vývoji technológie, ktorá bude na kontrolu zariadení bude využívať neurálne (nervové) prepojenia medzi človekom a zariadením.

Celý príspevok 30.09.2018

Bohatí Američania investujú na Novom Zélande

blue

Už sedem bohatých Američaniov zo Sillicon Valley kúpilo veľké bunkre na prežitie a umiestnili ich na svojich pozemkoch na Novom Zélande. Krajina nie je nepriateľom nikoho a preto sa tam boháči chystajú k úkrytu pred prípadnými budúcimi nepokojmi.

Celý príspevok 07.09.2018

Okolo 400 bielych farmárov zabitých v JAR

blue

Podľa bývalého PM Austrálii bolo v JAR za posledných 12 mesiacov zabitých asi 400 bielych farmárov. Podľa predstaviteľov JAR netreba mať obavy z ničoho v krajine. Prebieha len proces redistribúcia pôdy, aby sa vyrovnala nerovnováha z minulosti.

Celý príspevok 24.08.2018

Vzostup dynastie Rothschildovcov

blue

Vzostup bankovej dynastie Rothschildovcov je spájaný so silnými ľuďmi svojej doby. Kedysi patrili medzi najbohatších ľudí avšak je tomu aj tak v súčasnosti?

Celý príspevok 13.08.2018

5 najväčších finančných podvodov histórii

blue

Svet biznisu nie je bez podvodov, kde niektorí sa nabalia na úkor ostatných: Charles Ponzi, Enron, WorldCom, Bernard Madoff, Lehman Brothers.

Celý príspevok 07.08.2018

"The world is governed by very different personages from what is imagined by those who are not behind the scenes." Benjamin Disraeli, former British Prime Minister

"“World events do not occur by accident. They are made to happen...most of them are staged and managed by those who hold the purse strings." Denis Healey, former British Defence Minister."

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world". Henry Kissinger