Koloidné striebro ako ochrana proti prasacej chrípke

Opätovné informovanie verejnosti o možnom pozitívnom účinku koloidného striebra ako ochrany proti vírusu prasacej chrípky. Spolu so striebrom sa odporúča užívať jogurt s probiotickými kultúrami.

Celý príspevok 04.05.2009

Populácia začína premýšľať v iných dimenziách

Mnoho ľudí, ktorí sa zaujímajú o svoju budúcnosť, začína riešíť svoju existenčnú situáciu už v súčasnosti. Určitá malá migrácia (vzdelaných) ) ľudí bude v budúcnosti narastať. A s ňou aj cena zeme v danej oblasti.

Celý príspevok 02.05.2009

Vytvorte si zásoby vody a potravín, odporúčajú v Austrálii

V súvislosti s WHO vyhlásením fázy 5 prasacej chrípky austrálska vláda odporúča vytvoriť si zásoby vody a potravín na dobu 14 dní.

Celý príspevok 30.04.2009

Striebrom proti prasacej chrípke

Strach globálnej populácie z prepuknutia pandémie prasacej chrípky začína pomaly gradovať. Niektorí odborníci už ani nevylučujú, že následky môžu dosiahnuť rozmery španielskej chrípky, ktorá postihla svet začiatkom minulého storočia.

Celý príspevok 30.04.2009

Ohrozuje súčasná hrozba pandémie investovanie?

Investor Jim Rogers aj pri súčasnej hrozbe pandémie (prasacej chrípke) stále preferuje investovanie do komodít, ktorých fundamentálne základy sa s pribúdajúcim časom zlepšujú v prospech investorov.

Celý príspevok 29.04.2009

Stromový dom za US$100tis.

Kríza - nekríza, najdrahší stromový dom pre syna byť musí. Ruský oligarcha má v tom veľmi jasno.

Celý príspevok 28.04.2009

Očakávame zmenu?

Môže byť WWIII to pripravovanou zmenou, o ktorej v súčasnosti všetci tak často hovoria? Výsledkom by bolo nové geopolitické usporiadanie, možno nová mena, nové "priority", "koalície", atď.

Celý príspevok 25.04.2009

Deflácia ohrozuje Európu

Strach z deflácie sa rozširuje po celej Európe. Jedným z jasných príkladov je Španielsko. Spotrebiteľské ceny zaznamenali v marci výrazný pokles - prvýkrat za posledných 50 rokov.

Celý príspevok 23.04.2009

   "You can deceive some of the people all the time, and all the people some of the time, but you cannot deceive all the people all the time." Abraham Lincoln

"The activities of the ruling elite in controlling population must be kept secret. "  Plato

"We will have a world government whether you like it or not. The only question is whether that government will be achieved by conquest or consent."  Paul Warburg, February 17, 1950