Stratené milióny z banky

MV Ukrajiny vyšetruje hlavných funkcionárov Národnej banky UKR z odsudzenia miliónov libier, ktoré boli určené na pozdvihnutie upadajúcej ekonomiky krajiny.

Celý príspevok 14.09.2009

Ekonomický kolaps

Ďalší vývoj svetovej ekonomiky nie je až taký pozitívny, ako sa to vykresľuje v médiách. Svet funguje na úvery ... a v súčasnosti len preto, lebo vlády neustále intervenujú.

Celý príspevok 13.09.2009

Ceny nehnuteľností v Dubaji - najväčší prepad

Nedávno niektoré naše denníky porovnávali ceny nehnuteľností v Bratislave s Dubajom tinyurl.com/mznuo2. Po niekoľko percentnom dubajskom prepade boli takmer rovnaké. V súčasnosti podľa najnovších čísiel sa došlo k ďalšiemu pre Dubaj nelichotivému záveru.

Celý príspevok 11.09.2009

Kajmanské ostrovy na pokraji bankrotu

Krásne pláže s bielym pieskom, palmy, priezračné more a bohatí ľudia.. a daňový ráj. Takto sme poznali Kajmanské ostrovy v Karibiku. Ale v blízkej budúcnosti sa na nich asi niečo zmení. Krásna príroda našťastie zostane, avšak .... nastúpia nové dane!

Celý príspevok 09.09.2009

OSN vyzýva k vytvoreniu novej globálnej meny

Postavenie dolára v medzinárodnom obchode by malo byť obmedzené prostredníctvom vytvorenia novej globálnej meny, tvrdí OSN.

Celý príspevok 08.09.2009

Rozpad USA

Ruský profesor Panarin pri príležitosti predstavenia svojej knihy uviedol, že kolaps USA sa môže začať už o dva mesiace. Hoci prezident Obama je pre mnohých američanov akousi nádejou, za rok už nebude žiadna nádej. Obama je ako Gorbačov. Rád hovorí, avšak málo robí.

Celý príspevok 02.09.2009

Bude dolár jedinou svetovou rezervnou menou?

Francúzsky prezident uviedol, že v budúcom multipolárnom svete nemôže len americký dolár zostať svetovou rezervnou menou, ale musí sa okrem neho zrodiť ešte iná rezervná mena.

Celý príspevok 28.08.2009

Briti odkládajú odchod do penzie

Následkom poklesu hodnôt dôchodkových fondov takmer dva milióny Britov je nútených odložiť odchod do dôchodku. Niektorí plánujú pracovať dovtedy, pokiaľ sa akciové trhy nezotavia a fondy nedosiahnu pôvodné hodnoty.

Celý príspevok 27.08.2009

   "You can deceive some of the people all the time, and all the people some of the time, but you cannot deceive all the people all the time." Abraham Lincoln

"The activities of the ruling elite in controlling population must be kept secret. "  Plato

"We will have a world government whether you like it or not. The only question is whether that government will be achieved by conquest or consent."  Paul Warburg, February 17, 1950