Atribúty života

V súčasnej uponáhľanej a machináciami prešpikovanej dobe nie je ľahké si nájsť svoje kľudné avšak adekvátne miesto. Ak chcete žiť plnohodnotný život, tešiť sa z neho a dosiahnuť svoje sny, netreba zabúdať na základné atribúty skutočného života.

Celý príspevok 22.08.2009

Nebezpečná vakcína pre deti

Oslabená živá vakcína proti prasacej chrípke, ktorá je predurčená pre milióny detí má nebezpečné vedľajšie účinky a je geneticky nestabilná. Naviac existuje riziko vytvorenia generácie nových pandemických kmeňov.

Celý príspevok 21.08.2009

Obavy z vakcíny proti prasacej chrípke

Len asi jedna tretina zdravotných sestier v UK je ochotná dať sa zaočkovať proti prasacej chrípke. Dôvodom neochoty resp. nerozhodnosti ostatných sú obavy z vedľajších efektov, nakoľko podľa nich nebola táto vakcína dostatočne testovaná.

Celý príspevok 19.08.2009

Trocha múdrosti

Kúsok z investorskej múdrosti, ktorú si každý rozumný človek môže realizovať takmer v akejkoľvek dobe. Obzvlášť  ukladanie minimálne 10% finančných prostriedkov do zlata resp. striebra. Navždy - pre ďalšie generácie.

Celý príspevok 19.08.2009

Kde si doma ukryť cennosti?

Podľa zlodejov najlepším miestom na ukrytie cenností sú hračky v detskej izbe. Taktiež použitého spodného prádla (ak sú tam ukryté napr. peniaze) by sa zlodej s najväčšou pravdepodobnosťou asi nedotkol...

Celý príspevok 16.08.2009

60. výročie značky Adidas

Pri príležitosti 60. výročia vzniku značky Adidas firma začiatkom budúceho roka uvedie na trh limitovanú edíciu športovej obuvi so šiestimi 0,02 karátovými diamantmi.

Celý príspevok 13.08.2009

Kríza iniciuje prídely stravy

Aj keď je krajina až 73% sebestačná v potravinách, tak v prípade potravinovej krízy bude populácia v UK dostavať potraviny na prídel. Strava bude naviac vegetariánska. Ako by v takomto prípade na tom bolo Slovensko? Nakoľko sme sebestačný?

Celý príspevok 12.08.2009

Ako žijú hlavní hráči na Wall Street

Ročný príjem US$800 mil.? Dosť, avšak nie je to najviac. Čo tak US$1,5 mld.? Tak takto zarábajú najlepší hráči na Wall Street. A v podstate to nie je nič ťažké, len nakúpiť lacno a predať veľmi draho...(samozrejme s určitou dávkou manipulácie)...

Celý príspevok 09.08.2009

   "You can deceive some of the people all the time, and all the people some of the time, but you cannot deceive all the people all the time." Abraham Lincoln

"The activities of the ruling elite in controlling population must be kept secret. "  Plato

"We will have a world government whether you like it or not. The only question is whether that government will be achieved by conquest or consent."  Paul Warburg, February 17, 1950