Armáda sa pripravuje na občianske nepokoje

Americká armáda sa v tichosti pripravuje na zásahy proti domácim nepokojom, ktoré sa so zhoršovaním ekonomickej situácie budú pravdepodobne zintenzívňovať.

Celý príspevok 18.02.2009

Euro nad priepasťou

Európske banky a ich "toxické dlhy" vytvárajú riziko pre celý bankový systém EÚ. Aj táto skutočnosť je jedným z dôvodov, prečo v krátkodobom horizonte preferujeme USD. V prípade náhleho zhoršenia situácie bude potrebné zmeniť EUR na inú menu (USD alebo CHF).

Celý príspevok 17.02.2009

Východná Európa blízko finančnej pohromy

Finančné problémy v krajinách Východnej Európy môžu privodiť ďalšiu globálnu finančnú pohromu.

Celý príspevok 17.02.2009

G. Celente - nakupujte zlato!

G. Celente svojimi predikciami je stále v popredí záujmov médií. Podľa neho sa svet v roku 2009 dočká najhoršieho ekonomického kolapsu v histórii. Bezpečné je investovať do zlata a neutrácať za zbytočnosti.

Celý príspevok 15.02.2009

Koho viniť za finančnú krízu?

Takmer každý tretí Európan za súčasnú globálnu finančnú krízu viní židov. A určite nie sú ďaleko od pravdy, avšak o tých "Elitných", ktorí tú krízu skutočne spôsobili sa v masmédiách otvorene nehovorilo a ani hovoriť nebude.

Celý príspevok 13.02.2009

EUR môže skolabovať

Aj podľa nás má EUR už svoj vrchol prakticky za sebou a asi je len otázkou času, kedy sa investori začnú od neho odvracať... a prvá krajina EÚ od neho odstúpi (napr. ITA).

Celý príspevok 11.02.2009

Počas obdobia depresie vsaďte na zlato

Riziko zhoršovania globálnej ekonomickej situácie stále prevláda. Najlepšia cesta ako si uchovať hodnotu peňazí je zmeniť ich na zlato.

Celý príspevok 05.02.2009

Kto získal na Madoffovi?

JP Morgan Chase predal v jeseni minulého roku všetky podiely vo fonde, ktorý bol napojený na Madoffa. Vedeli, čo sa pripravuje? Dostali nejaké varovanie? Alebo bol Madoff len akýmsi výkonným prvkom pre "Elitných"? Veľa tomu nasvedčuje. Takže za oponou celého škandálu je pravdepodobne niekto veľmi silný...

Celý príspevok 04.02.2009

   "You can deceive some of the people all the time, and all the people some of the time, but you cannot deceive all the people all the time." Abraham Lincoln

"The activities of the ruling elite in controlling population must be kept secret. "  Plato

"We will have a world government whether you like it or not. The only question is whether that government will be achieved by conquest or consent."  Paul Warburg, February 17, 1950