Kukurica – Dopyt po etanole pravdepodobne zvýši v budúcnosti cenu kukurice

Pokiaľ sa aj naďalej bude pokračovať v globálnej politike k zníženiu spotreby resp. závislosti na rope, ceny “ingridientov” pre alternatívne zdroje sa začnú špĺhať k novým maximám.

Celý príspevok 27.01.2007

URÁN - jadrová energia dostáva opäť zelenú

Svetová produkcia uránu zaostáva za dopytom. Minuloročná havária v uránovom Cameco Cigar Lake projekte len napomohla zníženiu svetovej produkcie, čo malo za následok okamžité zvýšenie ceny uránu až na $72,00/lb. 

Celý príspevok 26.01.2007

STRIEBRO - zásoby striebra na povrchu najmenšie za posledných pár storočí

Silver is definitely not over-owned and there is little evidence of rampant speculation. Yes, thousands of investors have investigated the silver story and purchased millions of ounces in recent years.

Celý príspevok 24.01.2007

Irán nakupoval zlato

V druhej polovici minulého roku prebehla nenápadná správa o nákupe zlata Iránom. Nič by na tom nebolo tak zvláštne, veď každá krajina má na to právo.

Celý príspevok 11.01.2007

Who controls...

"Who controls the food supply controls the people; who controls the energy can control whole continents; who controls money can control the world".

Celý príspevok 11.01.2007

Zlaté vajíčko - zlatá sliepočka

No komu z nás sa aspoň raz v živote nesnívalo o ľahkej ceste k bohatstvu. Vyhrať športku, zoznámiť sa s vplyvným človekom, byť v správnom čase na správnom mieste, atď. No a čo tak zaobstárať si sliepočku, čo znáša zlaté vajíčka? G-vision - Philanthropy Business.....

Celý príspevok 31.10.2006

<< Prvá < Predchádzajúca [931 / 931] Ďalšia > Posledná >>

The only mistake in life is the lesson not learned